Proč potřebuje společnost webové stránky?

Aby nás pěkný...
7. května 2014
Vytvoření vícejazyčného webu
9. května 2014

Proč potřebuje společnost webové stránky?

Отже, навіщо потрібен сайт організаціям, компаніям, бізнесменам?
Типові цілі, що ставляться перед сайтом:

  • Підтримка та розвиток іміджу компанії в Інтернет (іміджева складова)
  • Надання найбільш детальної інформації про послуги фірми (інформаційна складова)
  • Реклама фірми в Інтернет (рекламна складова)
  • Залучення нових клієнтів і партнерів, продаж послуг і товарів з сайту компанії (комерційна складова)

Розглянемо кожен з цих пунктів більш докладно:

Іміджева складова.
XXI століття – століття інформаційних технологій. Величезна кількість людей в Росії і за кордоном використовують Інтернет для бізнесу. На візитці поважаючої себе фірми крім адреси і телефону завжди присутня адреса сайту, на якому можна ознайомитися з послугами компанії і email. Сайт в Інтернет для нормальної компанії те саме що офісу, а компанія без офісу – це просто несолідно не кажучи вже про те, що навряд чи про таку фірму можна сказати хоча б щось позитивне. Наявність у компанії сайту – це підтримка іміджу фірми. Це говорить про те, що компанія йде в ногу з часом і використовує всі досягнення технічного прогресу. Фірма без сайту завжди має меншу вагу в очах потенційного клієнта і ця тенденція невпинно зростає.

Інформаційна складова.
Новим клієнтам доводиться розповідати ту ж інформацію про послуги і тонкощі роботи фірми. Зараз часто можна почути: “Більш детальну інформацію про нашу компанію, пропоновані товари і послуги Ви можете отримати на нашому сайті www.імя_фірми.ru. Адреса нашого сайту вказаний на візитній картці “. Інформація багатьох компаній періодично міняється, про нові зміни потрібно інформувати зростаюче число клієнтів і найчастіше це перетворюється на тягар, якщо не використовувати сайт. На сайті зручно відображати всі останні зміни компанії, новини фірми, зміни цін, послуг, умов і т. Д., Тоді кожен поточний клієнт легко може подивитися всю нову інформацію на сайті. Робота з клієнтською базою спрощується і стає дешевше.

Рекламна складова.
Все більша кількість компаній вкладають гроші в Інтернет рекламу і це не дивно, адже це найдешевша реклама, яка дозволяє охопити величезну аудиторію і отримати максимальну віддачу. Обмовлюся, що реклама в Інтернет вигідна не всім компаніям, це треба розуміти і попередньо проконсультуватися в агенстві Інтернет-реклами. Інтернет дозволяє донести великій кількості людей інформацію (рекламу) про товари і послуги компанії і це величезний плюс.

Комерційна складова.
З сайту можна продавати товари та послуги компанії. Величезна кількість потенційних покупців (Росія і весь світ) роблять Інтернет привабливою торговим майданчиком. Непросто налагодити свій бізнес в Інтернет, але це дуже вигідно. Знамениті Інтернет-магазини України Rozetka‎.UA, ALLO.UA, F.UA, вже багато років успішно продають товари покупцям всієї України. Для наочності відзначу, що відвідуваність ukr.net становить близько 50.000 відвідувачів на добу! Навряд чи фізичний офіс витримає таку кількість покупців. Другим безсумнівним плюсом є автоматизація торгівлі через Інтернет. Всі операції по виписці документів, рахунків, запису інформації в базу даних відбуваються в автоматичному режимі і не вимагають великої кількості персоналу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.