Hosting a registrace domén

При створенні сайту завжди постає питання де розмістити готовий сайт. Якщо Ви плануєте створити сайт-візитку або невеликий сайт (не більше сотні документів) з невисокою відвідуваністю (до 50 осіб на день), то Ви цілком можете задовольнятися віртуальним хостингом, але якщо Ваш сайт (інтернет-каталог, магазин, портал … ) великого обсягу (понад 1000 документів) та планується часте використання ресурсу (від 200 відвідувачів в день), то Вам пряма дорога на виділений сервер (докладніше про причини написано в статті про віртуальний хостинг).

Головна відмінність полягає в тому, що при віртуальному хостингу сайт розміщується на сервер, де крім нього є багато інших сайтів, тобто для сайту виділяється лише частина ресурсів сервера. Назва ж “виділений сервер” говорить сама за себе – це сервер, який призначений для розміщення лише одного сайту. Щоб було зрозуміліше: віртуальний хостинг – це комунальна квартира для сайту, а виділений сервер – окрема. Звичайно, вартість цих послуг розрізняється значно, тому потрібно добре зважити всі “за” і “проти”, перш ніж вирішити, який хостинг потрібен вашому проекту.


Компанія “Вебсайт” надає комплекс послуг з розміщення та реєстрації доменів проектів в мережі Інтернет.

Ми працюємо з клієнтами самого різного профілю: крупними інвестиційними компаніями і банками, корпоративними представництвами бізнес-центрів, компаніями, що спеціалізуються на електронній комерції, незалежними об’єднаннями і приватними особами. Якість наших послуг підтверджується довірою і постійністю наших клієнтів і має під собою перевірену часом технологічну і адміністративну бази.

"Nabízíme levný, rychlý a profesionální hosting!"

Ми розміщуємо віртуальні сервера замовників тільки на спеціалізованому обладнанні з високим ступенем надійності і швидкості передачі інформації і даних. Сайти наших клієнтів працюють без перебоїв і затримок, а самі клієнти спокійні за збереження опублікованих матеріалів. Компанія Вебсайт приділяємо особливу увагу питанням захисту інформації від несанкціонованого доступу. Віртуальні сервера клієнтів знаходяться на незалежних серверних просторах і надійно захищені від зовнішніх проникнень.

Rozsah našich služeb zahrnuje:

  • Poskytování levného, rychlého a profesionálního hostingu;
  • Registrace a přeregistrace doménových jmen;
  • Umístění virtuálních serverů zákazníků;
  • оренда серверів;
  • вартість реєстрації доменного імені залежить від зони реєстрації. Реєстрація домену діє протягом одного року з моменту реєстрації;
  • абонентська плата за хостинг становить від 60 грн в місяць.

Замовте швидкий хостинг або домен через веб-форму або зателефонуйте нам +380675577677 або +38 097 9661803

Всі сервери наших партнерів забезпечені широким набором встановленого програмного забезпечення. Встановлений ПО містить безліч популярних програм і задовольнить навіть найвимогливіший смак. А це означає, що відразу після активації Віртуальний сервер повністю готовий до роботи на благо вас і ваших клієнтів.

Virtuální server nainstaloval nejnovější verzi operačního systému Windows nebo Linux (podle volby zákazníka) a nejnovější verze aplikačního softwaru: Apache 2. x, MySQL 5. x, PHP 5. x, Perl 5. X.X. Tento softwarový balík doporučujeme všem, kteří chtějí využít nejnovější vývoj v programování a hostingu.