Вопросы и ответы

1У вас есть любые скрытые сборы при проектировании сайта?
При разработке веб-сайта, вам предоставляется работ акт, который точно указывается окончательная стоимость всех услуг. Цены указаны от курса к доллару США
2Сколько стоит создать сайт?
Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна - возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка? Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес. Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців - керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно. Дуже багато компаній охоче викладають тисячі доларів на зовнішню рекламу, поліграфію та сувенірну продукцію, при цьому не можуть навіть подумати про те, що сайт грає не менш важливу роль у побудові успішного бізнесу. Як наслідок, дивляться не на те, який прибуток зможе принести сайт, і хто найкраще вирішить їх завдання, а елементарно вибирають там, де дешевше. Повірте, хороший сайт здатний дати вашому бізнесу більше ніж ви думаєте і швидко окупає себе. Поганий може коштувати істотно дешевше, але в кінцевому рахунку обернеться втраченими клієнтами і недоотриманими прибутками. Хороший сайт - це в першу чергу інформаційний центр, що працює 24 години на добу і здатний розповісти клієнтам про переваги ваших продуктів або послуг. Розповісти набагато більше і зрозуміліше, ніж багато ваших співробітники. Про те, що ще може дати вам хороший сайт, ми напишемо незабаром.
3Или скидки?
Скидки и бонусы, может быть предоставлен: научных, образовательных и культурных некоммерческих организаций; Когда условия капитуляции проектов; с второй заказ услуг или, если вы privodite новый клиент.
4Как много людей участвуют в процессе разработки веб-сайта?
Над створенням сайту працює не одна людина. Зазвичай, над проектом працюють: менеджер, дизайнер, верстальник, програміст і тестувальник. Із самого початку проекту з вами працює менеджер проектів (project manager). Він складає технічне завдання, веде переговори з клієнтом в офісі або спілкується за допомогою електронної пошти чи телефону, узгоджує всі неточності та слідкує за виконанням робіт і дотриманням термінів. Дизайнер створює концепт майбутнього дизайну, обговорює його з менеджером. На цьому етапі визначається складність (та можливість) верстки, зручність користування майбутнім сайтом. Далі малюється остаточний варіант, який узгоджується з клієнтом. Після затвердження дизайну, до роботи приступає верстальник. Він перетворює малюнок на зрозумілий та необхідний для браузера код. Коли верстальник виконав свою частину роботи, до проекту підключаються програмісти. Вони «оживляють» сайт — роблять його динамічним. Також програмісти додають всі необхідні модулі, створюють нові, займаються налаштуваннями — по суті, виконують найбільш громіздку частину всієї роботи. Далі розпочинає роботу тестувальник (QA, Quality Assurance). Він переконується, що всі кнопки натискаються, всі переходи по сайту вірні, наповняє сайт попередньою інформацією. Та взагалі — що сайт працює згідно технічного завдання
5Сколько обслуживание сайта?
От 30 долларов в месяц. Сайт обслуживание или ежемесячные расходы состоят из стоимость хостинга услуги + стоимость обновления информации на сайте. Стоимость обновления информации на сайте зависит от объема обновлений. Наиболее распространенными в нашей практике это скорость от 30 до 100 USD в месяц. Или информация меняется один раз или два раза в год, то это более выгодно платить ежемесячно и, непосредственно, на время обновления.

Напишите нам

Если у вас есть вопросы или предложения. Пожалуйста, заполните форму ниже, чтобы мы могли связаться с вами.


ГЛАВНЫЙ ОФИС
УЖГОРОД


Компания «вебсайт» предоставляет полный спектр услуг, необходимых для поддержки и
продвижение бизнеса в Интернете и многолетний опыт.


Связаться с нами: + 38 (067) 557-7677
Напишите нам: info@WEBSAIT.uz.UA


Канцелярия
ЛЬВОВ


Компания «вебсайт» предоставляет полный спектр услуг, необходимых для поддержки и
продвижение бизнеса в Интернете и многолетний опыт.


Телефон: + 38 (067) 557-7677
Напишите нам: info@WEBSAIT.lviv.UA


Канцелярия
ИВАНО ФРАНКОВСК


Компания «вебсайт» предоставляет полный спектр услуг, необходимых для поддержки и
продвижение бизнеса в Интернете и многолетний опыт.


Телефон: + 38 (067) 557-7677
Напишите нам: info@WEBSAIT.if.UA