Общие вопросы

1Сколько стоит создать сайт
Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна - возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка? Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес. Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців - керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно. Дуже багато компаній охоче викладають тисячі доларів на зовнішню рекламу, поліграфію та сувенірну продукцію, при цьому не можуть навіть подумати про те, що сайт грає не менш важливу роль у побудові успішного бізнесу. Як наслідок, дивляться не на те, який прибуток зможе принести сайт, і хто найкраще вирішить їх завдання, а елементарно вибирають там, де дешевше. Повірте, хороший сайт здатний дати вашому бізнесу більше ніж ви думаєте і швидко окупає себе. Поганий може коштувати істотно дешевше, але в кінцевому рахунку обернеться втраченими клієнтами і недоотриманими прибутками. Хороший сайт - це в першу чергу інформаційний центр, що працює 24 години на добу і здатний розповісти клієнтам про переваги ваших продуктів або послуг. Розповісти набагато більше і зрозуміліше, ніж багато ваших співробітники. Про те, що ще може дати вам хороший сайт, ми напишемо незабаром.?
2Что гарантирует, что работа будет выполняться в полном объеме? Ли вы подписать контракт?
Да, все без исключения клиентов мы заключить письменный договор, который определяет точную стоимость и сроки выполнения работ. Неотъемлемой частью соглашения является технической проблемой (ТЗ) для разработки.
3Сколько времени занимает разработка сайта (сроки)?
Однозначно сказати неможливо, адже все залежить від самого проекту. Точні терміни будуть наведені тільки в договорі, після затвердження технічного завдання на розробку сайту. Найкоротший строк, за який нами було створено сайт — 3 дні. Найдовший — більше року. З чим це пов'язано? Перший сайт був статичний, містив 4 сторінки, вся інформація на ньому була представлена клієнтом, одразу сподобався дизайн. Другий сайт розроблявся не повільно, а поступово. Після закінчення запланованої частини, було одразу прийняте рішення по розвиненню проекту та його вдосконаленню. По суті, робота не припинилась — на сайті з'являються нові можливості, дописуються нові модулі для ще більш зручного управління порталом. Також, дуже часто трапляються ситуації, коли сам клієнт затримує подальшу розробку. Починається зі слів "Я завтра пришлю вам всі тексти", а через місяць можна почути "Я був у відпустці, думав ви вже зробили" або "Мій помічник мав відправити вам. Мабуть, забув". Звичайно, в таких випадках, ми, по можливості, намагаємося нагадувати клієнтам, що вони тягнуть не тільки наш час, але й свій. Приблизні терміни розробки типових сайтів наведені на сторінці з ціновими пропозиціями.
4Или скидки?
Знижки та різні бонуси можуть бути надані: науковим, освітнім і культурним некомерційним організаціям; при збільшенні строків здачі проектів; при другому замовленні послуг або якщо Ви приводите нового клієнта.
5Вы зарегистрировать имена домена?
Таким образом регистр. Мы являемся официальным партнером компании Hostpro.

Услуги

1Сколько обслуживание сайта?
От 30 долларов в месяц. Сайт обслуживание или ежемесячные расходы состоят из стоимость хостинга услуги + стоимость обновления информации на сайте. Стоимость обновления информации на сайте зависит от объема обновлений. Наиболее распространенными в нашей практике это скорость от 30 до 100 USD в месяц. Или информация меняется один раз или два раза в год, то это более выгодно платить ежемесячно и, непосредственно, на время обновления.
2Как предложил варианты дизайна?
Як правило, розробляється один макет, який потім допрацьовується. Макет розробляється на основі брифу, який є завданням на дизайн. Вартість розробки ексклюзивного макета у нас невелика. Компанії, які пропонують за ту ж суму розробку 3х варіантів макетів, створюють дані макети дизайну на основі шаблонів дизайну. Шаблонний дизайн сайту не коштує майже нічого. Приїжджайте до нас в офіс і ми покажемо вам тисячі шаблонів, а не 3 варіанти. За бажанням Замовника та за додаткову плату ми можемо розробити кілька варіантів макетів дизайну. Але практика показує, що краще - ворог хорошого. Замовник отримує кілька варіантів, не може вибрати, починає компонувати. Результат не ідеальний.
3Если мы можем самостоятельно обновить информацию на сайте?
Да, Вы можете.
4Сколько стоит реклама и продвижение сайта?
Дешевле, чем телевидение, Радио, печатной продукции. Интернет является возможность пропуска рекламы полностью вашей целевой аудитории. Можно указать регион, который будут показаны объявления, к примеру, Киев. Вы можете выбрать Показать, например, с 10:00 до 19:00 в будние дни. Можно указать, что список поиска запрашивает для рекламы на Яндекс, Рамблер, Google, Mail.ru и т.д., пожалуйста, свяжитесь с нами и мы найдем для вас самый подходящий вариант и ответят на все ваши вопросы.
5Будет наш веб-сайт на первые страницы поисковых систем: Google, Yandex, Rambler, Бинг?
Возможно, но 100% гарантию, никто не будет. Если есть нет конкурентов в Интернете, высока вероятность. Если конкуренты уже существуют, то, извините, хорошее место уже занято. Однако это не означает, что нет никаких шансов. Для некоторых деньги мы предоставляем услуги с рекламой и пропагандой.
6Почему реклама сайта, можно сделать его продвижение в поисковых системах?
Наші сайти зроблені грамотно, на рівні технологічного циклу вже закладені критерії грамотної індексації сайту пошуковими машинами. Що стосується просування, то за різні чорні методи Ваш сайт можуть просто виключити з пошукової системи, тоді Ваш сайт взагалі ніхто ніколи більше не знайде. Тепер ще деякі аргументи: Вам ніхто не гарантує результат. Гроші вперед візьмуть все. Вам ніхто не гарантує скільки часу Ваш сайт протримається в перших позиціях. Потім там з'явиться сайт Ваших конкурентів. А Ваш зникне. Ви не можете прогнозувати і розрахувати середню вартість цільового відвідувача. Якщо навіть Ваш сайт і буде за певним ключовим словом на першій позиції, то існує ще багато інших запитів синонімів. Ви не зможете оперативно змінити ключові слова запиту, текст, який там буде вискакувати, і гіперпосилання У разі проведення планової рекламної кампанії: Ви маєте медіаплан і чітко розумієте за що платите. На підставі медіаплану можна скласти прогноз мінімальної ефективності. В будь-який момент можна змінити слова запитів, гіперпосилання, текст оголошення або баннер. Банери рекламної кампанії постійно удосконалюються. Ви залишаєте найбільш ефективні. Неефективні замінюються на нові. Отримуєте гарантований результат. Середня вартість кліка зараз близько 50 центів. Якщо конкурентів у Вас мало, то ця вартість буде набагато меншою.
7Сколько почтовых ящиков мы делаем?
До тех пор, как вы хотите.

Прочее

1Почему у вас так дорого?
Потому что мы являемся профессионалами. Они не удовлетворены низкой заработной платы. Они не знают, как работать плохо. Мы работаем на результат, не на количество вариантов дизайна или verstaûčih страниц. Мы даем пожизненную гарантию на нас работать.
2Почему у вас такие низкие цены?
Мы будем рады, если вам будут платить больше.
3У вас есть любые скрытые сборы при разработке веб-сайта
При разработке веб-сайта, вам предоставляется работ акт, который точно указывается окончательная стоимость всех услуг. Цены указаны от курса к доллару США
4Как много людей участвуют в процессе разработки веб-сайта?
Над створенням сайту працює не одна людина. Зазвичай, над проектом працюють: менеджер, дизайнер, верстальник, програміст і тестувальник. Із самого початку проекту з вами працює менеджер проектів (project manager). Він складає технічне завдання, веде переговори з клієнтом в офісі або спілкується за допомогою електронної пошти чи телефону, узгоджує всі неточності та слідкує за виконанням робіт і дотриманням термінів. Дизайнер створює концепт майбутнього дизайну, обговорює його з менеджером. На цьому етапі визначається складність (та можливість) верстки, зручність користування майбутнім сайтом. Далі малюється остаточний варіант, який узгоджується з клієнтом. Після затвердження дизайну, до роботи приступає верстальник. Він перетворює малюнок на зрозумілий та необхідний для браузера код. Коли верстальник виконав свою частину роботи, до проекту підключаються програмісти. Вони «оживляють» сайт — роблять його динамічним. Також програмісти додають всі необхідні модулі, створюють нові, займаються налаштуваннями — по суті, виконують найбільш громіздку частину всієї роботи. Далі розпочинає роботу тестувальник (QA, Quality Assurance). Він переконується, що всі кнопки натискаються, всі переходи по сайту вірні, наповняє сайт попередньою інформацією. Та взагалі — що сайт працює згідно технічного завдання