FAQ

1Чи є у Вас приховані платежі при розробці сайту?
При розробці сайту, Вам надається Акт Робіт, в якому точно вказана остаточна вартість всіх послуг. Ціни вказані від курсу долару
2Скільки коштує створити сайт?
Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна - возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка? Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес. Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців - керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно. Дуже багато компаній охоче викладають тисячі доларів на зовнішню рекламу, поліграфію та сувенірну продукцію, при цьому не можуть навіть подумати про те, що сайт грає не менш важливу роль у побудові успішного бізнесу. Як наслідок, дивляться не на те, який прибуток зможе принести сайт, і хто найкраще вирішить їх завдання, а елементарно вибирають там, де дешевше. Повірте, хороший сайт здатний дати вашому бізнесу більше ніж ви думаєте і швидко окупає себе. Поганий може коштувати істотно дешевше, але в кінцевому рахунку обернеться втраченими клієнтами і недоотриманими прибутками. Хороший сайт - це в першу чергу інформаційний центр, що працює 24 години на добу і здатний розповісти клієнтам про переваги ваших продуктів або послуг. Розповісти набагато більше і зрозуміліше, ніж багато ваших співробітники. Про те, що ще може дати вам хороший сайт, ми напишемо незабаром.
3Чи надаються знижки?
Знижки та різні бонуси можуть бути надані: науковим, освітнім і культурним некомерційним організаціям; при збільшенні строків здачі проектів; при другому замовленні послуг, або якщо Ви приводите нового клієнта.
4Скільки людей бере участь в процесі розробки сайту?
Над створенням сайту працює не одна людина. Зазвичай, над проектом працюють: менеджер, дизайнер, верстальник, програміст і тестувальник. Із самого початку проекту з вами працює менеджер проектів (project manager). Він складає технічне завдання, веде переговори з клієнтом в офісі або спілкується за допомогою електронної пошти чи телефону, узгоджує всі неточності та слідкує за виконанням робіт і дотриманням термінів. Дизайнер створює концепт майбутнього дизайну, обговорює його з менеджером. На цьому етапі визначається складність (та можливість) верстки, зручність користування майбутнім сайтом. Далі малюється остаточний варіант, який узгоджується з клієнтом. Після затвердження дизайну, до роботи приступає верстальник. Він перетворює малюнок на зрозумілий та необхідний для браузера код. Коли верстальник виконав свою частину роботи, до проекту підключаються програмісти. Вони «оживляють» сайт — роблять його динамічним. Також програмісти додають всі необхідні модулі, створюють нові, займаються налаштуваннями — по суті, виконують найбільш громіздку частину всієї роботи. Далі розпочинає роботу тестувальник (QA, Quality Assurance). Він переконується, що всі кнопки натискаються, всі переходи по сайту вірні, наповняє сайт попередньою інформацією. Та взагалі — що сайт працює згідно технічного завдання
5Скільки коштує обслуговування сайту?
Від 30 у.о. на місяць. Вартість обслуговування сайту або ж щомісячних витрат складається з вартості послуг хостингу + вартість оновлення інформації на сайті. Вартість оновлення інформації на сайті залежить від обсягу оновлення. Найбільш поширеною в нашій практиці є ставка від 30 до 100 у.о. на місяць. Або ж інформація змінюється раз чи два на рік, тоді вигідніше платити не помісячно, а, безпосередньо, за разове оновлення.

Напишіть нам

Якщо у Вас виникли запитання, чи пропозиції. Будь-ласка заповніть форму нижче, щоб ми могли зв'язатися з Вами.


  ГОЛОВНИЙ ОФІС
  УЖГОРОД


  Компанія “Вебсайт” надає повний спектр послуг, необхідних для підтримки і
  просування бізнесу в мережі Інтернет та багаторічний досвід роботи.


  Contact us: +38 (067) 557 7677
  Напишіть Нам: [email protected]

   
   

  ОФІС
  ЛЬВІВ


  Компанія “Вебсайт” надає повний спектр послуг, необхідних для підтримки і
  просування бізнесу в мережі Інтернет та багаторічний досвід роботи.


  Телефон: +38 (067) 557 7677
  Напишіть Нам: [email protected]


  ОФІС
  ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


  Компанія “Вебсайт” надає повний спектр послуг, необхідних для підтримки і
  просування бізнесу в мережі Інтернет та багаторічний досвід роботи.


  Телефон: +38 (067) 557 7677
  Напишіть Нам: [email protected]