Questions and answers

Загальні запитання

1Скільки коштує створити сайт
Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна - возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка? Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес. Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців - керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно. Дуже багато компаній охоче викладають тисячі доларів на зовнішню рекламу, поліграфію та сувенірну продукцію, при цьому не можуть навіть подумати про те, що сайт грає не менш важливу роль у побудові успішного бізнесу. Як наслідок, дивляться не на те, який прибуток зможе принести сайт, і хто найкраще вирішить їх завдання, а елементарно вибирають там, де дешевше. Повірте, хороший сайт здатний дати вашому бізнесу більше ніж ви думаєте і швидко окупає себе. Поганий може коштувати істотно дешевше, але в кінцевому рахунку обернеться втраченими клієнтами і недоотриманими прибутками. Хороший сайт - це в першу чергу інформаційний центр, що працює 24 години на добу і здатний розповісти клієнтам про переваги ваших продуктів або послуг. Розповісти набагато більше і зрозуміліше, ніж багато ваших співробітники. Про те, що ще може дати вам хороший сайт, ми напишемо незабаром.?
2Які гарантії, що робота буде виконана в повному обсязі? Чи укладаєте ви договір?
Так, з усіма без виключення клієнтами ми укладаємо письмовий договір, в якому обумовлюються точна вартість та терміни виконання робіт. Невід'ємною частиною договору є технічне завдання (ТЗ) на розробку.
3Скільки по часу займає розробка сайту (терміни)?
Однозначно сказати неможливо, адже все залежить від самого проекту. Точні терміни будуть наведені тільки в договорі, після затвердження технічного завдання на розробку сайту. Найкоротший строк, за який нами було створено сайт — 3 дні. Найдовший — більше року. З чим це пов'язано? Перший сайт був статичний, містив 4 сторінки, вся інформація на ньому була представлена клієнтом, одразу сподобався дизайн. Другий сайт розроблявся не повільно, а поступово. Після закінчення запланованої частини, було одразу прийняте рішення по розвиненню проекту та його вдосконаленню. По суті, робота не припинилась — на сайті з'являються нові можливості, дописуються нові модулі для ще більш зручного управління порталом. Також, дуже часто трапляються ситуації, коли сам клієнт затримує подальшу розробку. Починається зі слів "Я завтра пришлю вам всі тексти", а через місяць можна почути "Я був у відпустці, думав ви вже зробили" або "Мій помічник мав відправити вам. Мабуть, забув". Звичайно, в таких випадках, ми, по можливості, намагаємося нагадувати клієнтам, що вони тягнуть не тільки наш час, але й свій. Приблизні терміни розробки типових сайтів наведені на сторінці з ціновими пропозиціями.
4Or discounts?
Знижки та різні бонуси можуть бути надані: науковим, освітнім і культурним некомерційним організаціям; при збільшенні строків здачі проектів; при другому замовленні послуг або якщо Ви приводите нового клієнта.
5Чи реєструєте Ви доменні імена?
Так, реєструємо. Ми є офіційним партнером Hostpro.

Services

1How much site maintenance?
From 30 USD per month. The cost of site maintenance or monthly expenses consist of the cost of hosting services + cost of update information on the site. The cost of updating the information on the site depends on the volume of updates. The most common in our practice is the rate from 30 to 100 USD per month. Or information changes once or twice a year, then it is more profitable to pay monthly, and, directly, for the time update.
2Скільки пропонується варіантів дизайну?
Як правило, розробляється один макет, який потім допрацьовується. Макет розробляється на основі брифу, який є завданням на дизайн. Вартість розробки ексклюзивного макета у нас невелика. Компанії, які пропонують за ту ж суму розробку 3х варіантів макетів, створюють дані макети дизайну на основі шаблонів дизайну. Шаблонний дизайн сайту не коштує майже нічого. Приїжджайте до нас в офіс і ми покажемо вам тисячі шаблонів, а не 3 варіанти. За бажанням Замовника та за додаткову плату ми можемо розробити кілька варіантів макетів дизайну. Але практика показує, що краще - ворог хорошого. Замовник отримує кілька варіантів, не може вибрати, починає компонувати. Результат не ідеальний.
3Чи зможемо ми самостійно оновлювати інформацію на сайті?
Так, зможете.
4Скільки коштує реклама і просування сайту?
Дешевше, ніж на телебаченні, радіо, в друкованій продукції. В інтернеті є можливість показувати рекламу виключно Вашої цільової аудиторії. Можна задати регіон, в якому буде показуватися реклама, наприклад, м. Київ. Можна вибрати час показу, наприклад, з 10:00 до 19:00 по буднях. Можна задати список пошукових запитів для реклами на Яндекс, Рамблер, Google, Mail.ru і т.д. Звертайтеся до нас і ми підберемо Вам найбільш підходящий варіант і відповімо на всі Ваші запитання.
5Чи буде наш сайт на перших сторінках пошукових машин: Яндекс, Google, Bing, Rambler?
Можливо, але 100% гарантії ніхто не дасть. Якщо конкурентів немає в Інтернет, то ймовірність висока. Якщо конкуренти вже є, то, вибачте, гарне місце вже зайняли. Тим не менш, це не означає, що немає ніяких шансів. За окремі гроші ми надаємо послуги з реклами та просування сайтів.
6Навіщо рекламувати сайт, може зайнятися його просуванням в пошукових системах?
Наші сайти зроблені грамотно, на рівні технологічного циклу вже закладені критерії грамотної індексації сайту пошуковими машинами. Що стосується просування, то за різні чорні методи Ваш сайт можуть просто виключити з пошукової системи, тоді Ваш сайт взагалі ніхто ніколи більше не знайде. Тепер ще деякі аргументи: Вам ніхто не гарантує результат. Гроші вперед візьмуть все. Вам ніхто не гарантує скільки часу Ваш сайт протримається в перших позиціях. Потім там з'явиться сайт Ваших конкурентів. А Ваш зникне. Ви не можете прогнозувати і розрахувати середню вартість цільового відвідувача. Якщо навіть Ваш сайт і буде за певним ключовим словом на першій позиції, то існує ще багато інших запитів синонімів. Ви не зможете оперативно змінити ключові слова запиту, текст, який там буде вискакувати, і гіперпосилання У разі проведення планової рекламної кампанії: Ви маєте медіаплан і чітко розумієте за що платите. На підставі медіаплану можна скласти прогноз мінімальної ефективності. В будь-який момент можна змінити слова запитів, гіперпосилання, текст оголошення або баннер. Банери рекламної кампанії постійно удосконалюються. Ви залишаєте найбільш ефективні. Неефективні замінюються на нові. Отримуєте гарантований результат. Середня вартість кліка зараз близько 50 центів. Якщо конкурентів у Вас мало, то ця вартість буде набагато меншою.
7Скільки поштових скриньок нам зроблять?
Стільки, скільки буде потрібно.

Інше

1Чому у вас так дорого?
Тому що у нас працюють професіонали. Їх не влаштовують низькі зарплати. Вони не вміють працювати неякісно. Ми працюємо на кінцевий результат, а не на кількість варіантів дизайну або верстаючих сторінок. Ми даємо довічну гарантію на виконані нами роботи.
2Чому у вас такі низькі ціни?
Ми завжди будемо раді, якщо Ви заплатите більше.
3Чи є у Вас приховані платежі при розробці сайту
When designing a website, you are granted the Act Works, which accurately indicated the final cost of all services. Prices are from the course to the dollar
4How many people are involved in the process of developing a website?
On site works not by one person. Typically, the project work: Manager, designer, make-up, programmer and tester. From the very beginning of the project the project manager works with you (the project manager). It is a technical challenge, negotiates with the client in the Office or communicating via email or phone, all inaccuracies and monitors the work performance and compliance with the terms. The designer creates a concept of the future design, discusses it with the Manager. At this point is determined by the complexity (and) the layout, ease of use the future site. On a final version, which is agreed with the client. After approval of the design, the work proceeds make-up. He turns the picture on a clear and necessary for the browser code. When make-up fulfilled his part of the work, the project connect computer programmers. They "brings" site — make it dynamic. Programmers also added all of the necessary modules, create new, dealing with settings — essentially, perform the most gromìzdku part of the whole work. Next Progamme Tester (QA, Quality Assurance). He makes sure that all the buttons are pressed, all transitions on the site are correct, every site the previous information. And is that the site works in accordance with the technical specifications