Оптимізація сайту – складова частина просування й розкручування сайту.


Мета оптимізації сайту – досягти високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами у пошукових системах. Тобто досягти високої відвідуваності і, як наслідок, досягти комерційного успіху сайту. Ми вже не перший рік займаємося пошуковою оптимізацією й просуванням сайтів, тому можемо поділитися досвідом.Усе більше уваги пошукові системи приділяють контенту (тобто ), чим конкретніша й вужча тема, тим легше розкрутити сайт.

Власне оптимізація сайту базується на оптимізації контента й правильному розрахунку ключових слів, правильному вживанні їх у контенті. Іноді цей процес називають «обважненням ключових слів». Якщо є час, рекомендуємо почати з SEO-тесту. Якщо результат потрібен терміново – вибирайте відразу те, що цікавіше для Вас: гарантійне просування сайту по позиціях, високоточне просування по трафіку або масове низькочастотне просування. Для початку давайте визначимо те, чого не потрібно робити новачкам і чого не роблять професіонали, що займаються оптимізацією сайтів:

  • ніяких фокусів з невидимими посиланнями та метатегами, пошукові системи стають усе розумнішими. Вас піймають і викинуть із мережі;
  • не робити 8 версій того самого сайту, щоб він підходив до всіх пошукових роботів;
  • не використовувати сторонні ключові слова – це нічого не принесе, крім шкоди;
  • не використовувати дві мови на одній сторінці – у сайті не повинно бути ні однієї нерелевантної сторінки!
  • бути дуже уважним при обміні посиланнями: раніше пошукові роботи дивилися на кількість посилань на Ваш сайт, тепер вони дивляться на якість сайтів, які на Вас посилаються.

Стартовий SEO-тест

Якщо ви маєте час, почніть з seo-тесту Вашого сайту. Він займе всього один місяць. За цей час ми підберемо експериментальні низькочастотні запити, трохи змінимо сайт, встановимо невелику кількість посилань, дочекаємося пари оновлень і з’ясуємо, наскільки Ваш сайт подобається пошуковій системі. Далі перспектива розкрутки буде максимально зрозуміла і передбачувана.

Важливою частиною цього тесту буде установка Яндекс.Метрики та отримання стартової інформації про дії відвідувачів на Вашому сайті до початку розкрутки. Ми разом проведемо аналіз сайту за допомогою карти посилань, з’ясуємо найважливіші для пошукової системи параметри сайту – кількість відмов, середній час відвідування сайту, середня кількість переглянутих сторінок.

Далі ми оптимізуємо частину Вашого сайту під узгоджений список нескладних запитів і встановимо невелику кількість внутрішніх і зовнішніх посилань. І подивимося на реакцію пошукової системи. Залежно від результату тесту ми запропонуємо Вам активне просування (по позиціях або гарантійний) або реконструкцію сайту, якщо це буде необхідно, або комплекс заходів для ліквідації наслідків використання чорних технологій розкрутки.

SEO Оптимізація сайту

Стартовий SEO-тест

home_callcenter_icon_list_1

Для власників сайтів, які вміють рахувати свої гроші.

у нас буде стартова інформація про поведінкові фактори на сайті, вже впроваджена схема оптимізації сайту і позитивна реакція ПС на посилання і зміни сайту;
home_callcenter_icon_list_2

Для великих сайтів зі складною структурою

буде абсолютно ясно, куди рухатися далі, як досягти результату з мінімальними витратами, і в найкоротший термін.

home_callcenter_icon_list_3

Для сайтів, які безрезультатно намагалися розкрутити

виникне обгрунтована підозра про те, що до Вашого сайту застосовані санкції. Ми напишемо запит в пошукову систему і отримаємо відповідь, з якої буде ясна глибина проблеми;
home_callcenter_icon_list_4

Просування по позиціях

Це класичне SEO, найпопулярніший варіант. Домовляємося про список запитів. Далі починається робота по поліпшенню сайту і збільшення посилальної маси. Перевірка щодня. Все просто і зрозуміло.