ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Розробка інтернет-магазину – правильний вибір для компаній, які хочуть розвинути свій бізнес, розширити вплив на ринку, прогнозують своє майбутнє глобально. Студія веб-дизайну «Вебсайт» спеціалізується на створенні інтернет-магазинів, спрямованих на збільшення продажів замовника.

Інтернет-магазини це одне із пріоритетних напрямків нашої діяльності, адже електронна комерція уже дуже впевнено стає частиною нашого сьогодення і особливо активно розвивається у всіх великих містах України. Інтернет магазин – це сучасний торговий канал.


За допомогою цього інструменту Ви маєте можливість продавати Ваші товари або послуги величезної аудиторії, що використовує доступ в Інтернет. Тепер Інтернет магазин забезпечується сучасною системою управління контентом (CMS), які дають можливість самостійного оновлення інформації та внесення нових товарів в Ваш магазин, не вимагаючи від користувача певної кваліфікації. Ми постійно аналізуємо усі тенденції сучасних українських та закордонних Інтернет-магазинів, стежимо за новітніми інструментами та їх методами просування, впроваджуємо та тестуємо технології юзабіліті для того, щоб наші клієнти впевнено досягали поставлених бізнес цілей та займали передові позиції у своєму власному сегменті бізнесу. Фахівці нашої компанії мають багатий досвід розробки інтернет-магазинів: від невеликих сайтів-каталогів до технічно складних і великих інтернет-магазинів. Ми маємо досвід інтеграції магазину з 1С та іншими інформаційними системами, настройки платіжних систем та автоматизованих систем доставки. Інтеграція сайту з платіжними системами дозволяє інтегрувати інтернет-магазин в різні платіжні системи: системи процесингу пластикових карт, електронні платіжні системи або сформувати рахунок на оплату (Ощадбанк, пластикові карти, Assist, Яндекс-гроші, WebMoney та інші).

Для того щоб замовити створення інтернет магазина у нас, Вам потрібно:

  • Вибрати один з наданих безкоштовних шаблонів дизайну чи замовити у нас платний дизайн для вашого Інтернет-магазину.
  • Повідомити ім’я вільного домену, який ви хотіли б зареєструвати або надати нам вже зареєстрований домен раніше в іншій компанії. Зверніть увагу, якщо ви замовите домен у нас, реєстрація домену буде проводиться на ваші паспортні дані.
  • Перш ніж ми приступимо до створення вашого сайту або інтернет магазину, вам потрібно буде внести передоплату у розмірі 20% від загальної суми вашого замовлення через банк, WebMoney або Яндекс гроші. Ця передоплата буде гарантією ваших серйозних намірів.
  • Після отримання вашої передоплати ми приступаємо до створення і розробки вашого сайту на наступний день, за умови якщо цей день не вихідний.
  • Після завершення всіх робіт над вашим сайтом або інтернет-магазином. Ви вносите решту суми грошей і отримуєте доступ до панелі управління над вашим сайтом. Також ви отримуєте відео навчання по наповненню, редагування інформації та товару які містяться на сайті та в інтернет-магазині.