home_coaching_how_it_works_1

Оптимізація сайтів

Найкраще підходить для простих та бізнес сайтів

Оптимізація сайту– складова частина просування й розкручування сайту. Мета оптимізації сайту – досягти високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами у пошукових системах. Тобто досягти високої відвідуваності і, як наслідок, досягти комерційного успіху сайту. Ми вже не перший рік займаємося пошуковою оптимізацією й просуванням сайтів, тому можемо поділитися досвідом.Усе більше уваги пошукові системи приділяють контенту (тобто ), чим конкретніша й вужча тема, тим легше розкрутити сайт..

 
home_coaching_how_it_works_2

Пошукове просування сайту

Найкраще підходить для сайтів візиток та корпоративних сайтів

Пошукове просування – це виведення сайту на перші місця у видачі пошукових систем. Суть дуже проста: користувач шукає дані про ваш бізнес – і відразу ж бачить посилання на Ваш сайт. На практиці це означає величезний приплив зацікавлених у Вашій пропозиції відвідувачів.На жаль, дана послуга дотепер є тим самим шаманським танцем з бубнами. І, хоча в самому процесі просування немає нічого загадкового, або чарівного, варто визнати, що часом шаманський бубон це найважливіший у цій справі інструмент.

home_coaching_how_it_works_3

Підтримка сайтів

Базова послуга для всіх наших сайтів

Ми пропонуємо послуги супроводу та підтримки сайтів для наших клієнтів. Зрозуміло, що набір послуг, що входять в супровід сайту може сильно різнитися. Ми знаємо, що необхідно зробити для того, щоб відвідувачі Вашого сайту бачили перед собою професійний, корисний та актуальний ресурс, не викликає сумнівів у достовірності і якості представленої на ньому інформації.

 

Якщо у Вас виникли запитання, чи пропозиції. Будь-ласка заповніть форму зв'язку, щоб ми могли зв'язатися з Вами.