Що ми створюємо

Ми надає послуги у галузі веб-дизайну та створення сайтів, виготовлення і просування сайтів, веб-дизайн, контекстної реклами, а також консультаційного супроводу вебсайтів.Багаторічний досвід роботи та абсолютне розуміння ринку інтернет-технологій допомагають нам пропонувати дієві та практичні рішенняДля чого потрібен вебсайт?

Розробка сайтів – це послуга по створенню інтернет сайту під ключ. Створення сайту-це один із шляхів до успіху. Природно, потреба в такій послузі зростає з кожним днем, разом з цим і зростає кількість компаній, які готові надати послугу зі створення сайту. Ми з величезним задоволенням візьмемося за цю роботу і зробимо все на найвищому рівні.

Наші професіонали знають свою справу, вони працюють ефективно і точно, виконують поставлене перед ними завдання в призначені терміни. Замовляючи розробку сайту, клієнтові необхідно бути готовим взяти участь у процесі створення сайту. Тому що неможливо створити по-справжньому якісний і ефективний сайт для клієнта без його участі.

Кожен поважаючий себе бізнесмен, намагається слідувати духу часу, і застосовувати сучасні технології. Так якщо всюди прийнято використовувати візитки, то буде дуже дивно, якщо у вас її не виявиться. Так і з веб-сайтами. На даний момент, у всіх компаній є сайти, на яких вони представляють інформацію про діяльність, розробки, продаваної продукції. Наявність сайту це стандарт «де-факто».

Перелічимо основні моменти, для чого потрібен веб-сайт:

Цих моментів, цілком достатньо, щоб усвідомити – сайт це не іграшка, а інструмент для роботи, який може приносити прибуток. Компанія Вебсайт з величезним задоволенням візьмемося за цю роботу і зробимо все на найвищому рівні. Наші професіонали знають свою справу, вони працюють ефективно і точно, виконують поставлене перед ними завдання в призначені терміни.

  • Хороший сайт позитивно впливає на імідж компанії в очах споживача
  • Інформаційна відкритість – шлях до лояльності з боку споживача
  • Скорочення витрат на поліграфію
  • Залучення нових клієнтів, і утримування старих клієнтів

Технічне завдання на розробку веб-сайту

Для початку робіт Вам потрібно заповнити ТЗ для створення сайту. Після чого ми зможемо виставити Вам рахунок та пропозицію по Вашому проектові